/Files/images/ваверавно.jpegШановні батьки!

У ДНЗ№5 діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей.

Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — до 9.00 та забирати — до 18.00.
2. Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.
3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).
4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ.
5. Вихователь зобов'язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання , тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).
6. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
7. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.
8. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках доручення оформляється письмово.
9. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
10. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

Організація життєдіяльності дітей в ДНЗ№5

Малята перебувають у дитячому садку під наглядом досвідчених і турботливих педагогів-вихователів з 7:00 до 18:00, також до ваших послуг цілодобова група

Форми організації життєдіяльності дітей

Тривалість, год (ранній-старший дошкільний вік)
Прийом дітей, їх огляд. Ранкова гімнастика. Ігри, спілкування. Індивідуальна робота з дітьми. Самостійно-пізнавальна, комунікативна діяльність дітей. Міні-заняття. 07:30–08:50 /Files/images/ргнпгн.png
Підготовка до сніданку, сніданок (індивідуальна робота з дітьми). 08:50 - 09:05
/Files/images/орпго.jpeg
Підготовка до організованої навчально-розвивальної діяльності, самостійна діяльність дітей в розвивальних центрах, ігри. Робота практичного психолога. 09:05–09:15
/Files/images/images.jpegьтбюль.jpeg
Організована навчально-розвивальна діяльність (групові, підгрупові, індивідуально-групові, індивідуальні заняття).09:15–10:45

/Files/images/images.jpegмит.jpeg
Підготовка до прогулянки, прогулянка (самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність дітей, спілкування). Повернення з прогулянки. 10:45–12:00/Files/images/орпам.jpeg
Підготовка до обіду, обід (індивідуальна робота з дітьми).

12:00–12:30/Files/images/bnhj.jpeg

Підготовка до сну, сон

12:30–15:00/Files/images/images.jpegлрма.jpeg

Поступовий підйом дітей, гімнастика пробудження, оздоровчо-профілактичні заходи, загартувальні процедури (індивідуальна робота з дітьми). Спілкування. 15:00–15:20/Files/images/епнке.jpeg
Гурткова робота (підгрупова, індивідуально-групова, індивідуальна). Спілкування, розваги, самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність 15:20–15:50
/Files/images/нгн.jpeg
Підготовка до підвечірка, підвечірок (індивідуальна робота з дітьми).

15:50–16:10
/Files/images/орма.jpeg

Підготовка до прогулянки, прогулянка (самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність, спілкування, індивідуальна робота з дітьми).

16:10–18:00
/Files/images/Deti32.gifhjguj.gif

/Files/images/images.jpegлдж.jpegРежим дня дитини – це правильний розподіл у часі та вірна послідовність у задоволені основних фізіологічних потреб організму дитини: сон, приймання їжі, спілкування із зовнішнім світом.

Режим – основа біоритмів у діяльності організму, що сприяють нормальному функціонуванню внутрішніх органів.

Правильний режим забезпечує врівноважений, бадьорий стан дитини, охороняє нервову систему від перевтоми, складає гарні умови для фізичного та психічного розвитку дитини.

При складанні режиму дня враховуються вікові та індивідуальні особливості дитини. Переводити малюка на наступний віковий режим слід поступово, якщо він фізіологічно вже підготовлений до цього переходу.

Батьки мають знати, що у дитячому садку режим дня будується відповідно до віку дітей, тому вдома у вихідні, у святкові дні або під час хвороби дитини важливо дотримуватись цього ж режиму дня – це є умовою збереження здоров’я дитини.
Кiлькiсть переглядiв: 852

Коментарi