Як зібрати дитину до школи?

Як зібрати дитину в школу

Бажано не відкладати збори дитини в школу на останній момент: наприкінці серпня на шкільних базарах і в магазинах починається справжній ажіотаж, до того ж, в сезон підготовки до школи ціни зазвичай підвищуються. Так що наполегливо рекомендуємо зібрати дитину до школи заздалегідь: так ти заощадиш час, гроші і нерви. Перш ніж приступати до покупки канцелярських товарів, одягу і взуття, обов’язково склади список того, що тобі потрібно купити. Більш повний список можна отримати в школі, в яку ти записала дитину: можливо, є якісь особливі речі, які потрібно придбати. Обов’язково внеси до списку все до дрібниць, щоб нічого не забути і не купити зайвого. Крім канцтоварів до цього списку обов’язково увійде ранець і шкільна форма. При покупці форми бажано розщедритися і придбати комплект з кількома взаємозамінними предметами, щоб дитина не ходила щодня в одному і тому ж: це нудно, та й одяг швидше зноситься. Наприклад, добре, якщо форма для дівчинки буде включати брюки, спідницю і сарафан, а форма для хлопчика – піджак, жилет і светр. Ну, а те що блузок (сорочок, водолазок) має бути кілька, і так зрозуміло. Також не забудь про спортивний костюм і взуття (вуличне, спортивне, змінне).

Де купувати канцтовари та одяг для школи? Прийнято вважати, що на ринку все коштує дешевше. По-перше, це далеко не завжди так. По-друге, в магазинах зазвичай пропонують більш якісний товар, який при необхідності можна буде обміняти або повернути (якщо ти збережеш чек). Що стосується натовпу – швидше за все, у серпні батьки з дітьми будуть як в магазинах, так і на ринках. Тому, як ми вже говорили, багато речей купувати варто заздалегідь.

Спортивна форма

Однак врахуй, що покупку шкільної та спортивної форми, а також взуття краще все-таки відкласти на кінець літа. Діти в цьому віці швидко ростуть, і може статися так, що куплений завчасно одяг та взуття до першого вересня виявиться малим. Постарайся не робити всі покупки в один і той же день. Намагаючись придбати все і відразу, ти, швидше за все, витратиш більше грошей, а от якість придбань може підвести. Один день відведи для покупок канцтоварів, інший – для придбання одягу. Ще виділи «контрольний» день для купівлі тих речей, які ти забула або не змогла купити раніше. Бажано ходити за покупками разом з дитиною. Це може бути більш втомлююче, але не варто забувати про те, що канцтовари можуть бути гарною мотивацією до навчання. Коли дитині подобаються її зошити, олівці, обкладинки, їй і вчитися приємніше. Тому цікався її думкою, купуючи все необхідне до школи: користуватися цими речами доводиться дитині. Хоча занадто яскравий дизайн може відволікати від навчання, так що постарайся знайти компроміс. Ні в якому разі не можна купувати без дитини ранець, адже його форма повинна підходити дитині анатомічно. Збори в школу напевно влетять тобі у копієчку. Тому потрібно або почати відкладати гроші на “шкільний фонд” заздалегідь, або робити покупки поступово протягом місяця, інакше в кінці серпня опинишся на мілині. Однак як би не хотілося скоротити витрати, не потрібно економити на якості: пам’ятай, що скупий платить двічі.

Зібрати дитину до школи – завдання непросте. Однак якщо ти заздалегідь складеш список всього необхідного і підійдеш до покупок відповідально, не намагаючись купити все і відразу, процес підготовки до школи буде більш ефективним. Крім того, з основною масою складнощів зазвичай стикаються батьки першокласників, в наступні роки ти будеш знати, на які аспекти зборів в школу варто звернути особливу увагу.

Що потрібно першокласнику до школи

Для письма:

Пенал на блискавці (з внутрішнім розворотом);

Кулькові ручки 2 шт.;

Прості олівці 2 шт.;

Кольорові олівці 6 шт.;

Гумка;

Точилка металева невеликого розміру;

Клей-олівець 1шт.;

Лінійка (15 см);

Фломастери 6 шт.

Для малювання:

Альбом для малювання з щільними листами на 24 листа – 2 шт.;

Фарби акварельні (6-12 кольорів);

Гуаш 6-12 кольорів;

Пензлики різних розмірів – 2 шт.;

Палітра;

Стакан для води.

Для аплікацій:

Набір кольорового паперу (яскравого);

Набір оксамитового паперу;

Набір білого картону;

Набір кольорового картону;

Клей ПВА;

Пензлик для клею;

Ножиці;

Пластилін 12 кольорів;

Клейонка для роботи.

Для письма і читання:

Зошити у вузьку лінію 10 шт. по 12 аркушів (в косу);

Зошити в клітинку 10 шт. по 12 аркушів;

Обкладинки для зошитів 20 шт.;

Обкладинки для книг (А4) 10 шт.;

Обкладинки для книг (А5) 5 шт.;

Папка для зошитів (краще на кнопці, формату А4);

Закладки для книг 10 шт.

Для навчання:

Цифри від 1 до 10 (окремо);

Рахункові палички;

Трикутник;

Папка-конверт на кнопці для комплекту з англійської мови.

Для спорту:

Кеди, чешки;

Спортивний костюм, шорти. (Футболки з символікою ліцею);

Змінне взуття, сумка-мішок для неї.

Хай ваші дітки ростуть розумними!!!

Кiлькiсть переглядiв: 139

Коментарi