• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Опис традицій закладу

Дитячий навчальний заклад «Сонечко» користується значним авторитетом серед батьківської та педагогічної громади й неабиякою любов’ю дітей-вихованців. Значною мірою на це впливає атмосфера, що панує в закладі, адже наші педагоги пам’ятають – всі діти різні, а кожен новий день є неповторним й приносить безцінний життєвий досвід. Безперечно, в житті як дітей так і педагогів не буває однаких днів, однак є те, що стало нашими традиціями, незмінними атрибутами й ритуалами.

Свята у дитячому садку

День народження дитини. У цей день день малюки та педагоги вітають іменинника, дарують подарунки, виготовленні власноруч, виконують улюблені вірші та пісні, грають у веселі ігри.

Свято зустрічі друзів. На початку навчального року, коли всі повертаються з канікул, ми влаштовуємо красиве і веселе свято для справжніх друзів: дітей, батьків та педагогів. Всі разом ми вирушаємо у незвичайну подорож, де нас чекають несподівані зустрічі, пригоди і небезпеки. Долаючи всі труднощі, ми знову і знову переконуємося в тому, що справжня дружба творить чудеса!

Новорічно-різдвяний цикл свят. Ці дні сповнені сюрпризів та безмежної дитячої радості: тут і веселі ранки і ялинка і святий Миколай з мішком подарунків – словом, незабутні дні, яких дошкільнята чекають цілий рік.


Кiлькiсть переглядiв: 399

Коментарi

  • Марія

    2016-06-07 18:48:51

    супер...